لطفا اهل بیت «ع» را سانسور نکنید!

شیعه غیر از فحش دادن کار دیگری هم می کند؟!! 

 
کلیپ های هیئت های افراطی شیعیان و مراسمات کذایی نهم ربیع که مملو از توهین به مقدسات اهل سنت است، در مناطق سنی نشین به وفور ردوبدل می شود. جالب است که خیلی از کلیپ ها را من در قم ندیدم ولی در سیستان و بلوچستان از سنی های آنجا گرفتم و دیدم! 
 
در مدارس آنجا که وارد می شویم، بعضا مبانی شیعه و اهل سنت را بیان می کنیم. بعد از آن سوالات و نظراتی که از دانش آموزان سنی آنجا می آید خیلی جالب است. مثلا می گویند من تازه اسلام، اهل سنت و شیعه را شناختم! می گویند من الان تازه فهمیدم شیعیان چه کسانی هستند و چه می گویند. قبلا فکر می کردم شما یک مشت آدم فحاش و بی ادب هستید که کاری جز توهین به مقدسات ندارید! ولی الان با این برخورد شما آگاه شدم. 
 
بعد از این برخورد خوب من، نظرات شان که متاثر از آن کلیپ های کذایی بود کاملا تغییر می کرد و می گفتند ما اصلا نباید دنبال دعوای شیعه و سنی باشیم. ما همه مسلمانیم و باید کنار هم باشیم. 
 
حتی بارها اتفاق افتاده که بعضی از دانش آموزانِ اهل سنتِ حنفیِ بلوچ، به من زنگ زدند و گفتند حاج آقا من فردا امتحان سختی دارم، دعا کنید قبول شوم! یا اینکه فردا کنکور دارم و شما برای من دعا کنید، دعای شما مستجاب است! 
 
اینکه یک دانش آموز اهل سنت درباره یک آخوند شیعه اینطور صحبت کند، خیلی زیباست. ولی اگر کسی به جای رفتار مهربانانه و احترام آمیز، توهین به مقدسات و بی ادبی کند، چنین جایگاهی که پیدا نمی کند هیچ، تنفر هم تولید می کند! 
 
کاش ذره ای به این فکر می کردیم که با بعضی از اعمال زشت که نه اهل بیت «ع» و نه مراجع آن را تایید نکرده اند، چه ضربه ای به اسلام و تشیع و مکتب اهل بیت «ع» می زنیم.

 

/ 2 نظر / 26 بازدید
زاهدانه

با سلام . مطلب شما در پایگاه خبری زاهدانه منتشر شد . http://zahedaneh.ir/vdcbggba.rhb50piuur.html و همچنین در قسمت پیوندهای بخش وبلاگ این سایت لینک شدید جهت تبادل لینک بیشتر سایت زاهدانه را لینک کنید. با تشکر

محمد

از کجا معلوم هم شما و هم اون از رسول بالاتر نباشید پاهاتون رو بشورید دسبتبون رو هم روی سینه بذارید آمین بعد حمد هم بگید ... سنی هم بشید برای جفتتون بهتره اصلا با هم محشور بشید