همزمان با سالروز حماسه 9 دی؛ تبلیغ یکی از فعالین اقتصادی بهائی

همزمان با سالروز حماسه 9 دی؛ تبلیغ یکی از فعالین اقتصادی بهائی به عنوان اسپانسر کنسرتی در زاهدان

به گزارش مفاز به نقل از اویس در حالی که فضای این روزهای شهرستان زاهدان، به مناسبت نهم دی سالروز حماسه و بصیرت ایران اسلامی، مملو از نفرت از فتنه گران سال 1388 است، تبلیغ یکی از فعالین اقتصادی بهائی به عنوان اسپانسر کنسرتی در زاهدان موجب آزردگی خاطر شهروندان مسلمان و انقلابی و انتقاد به این اقدام سوال برانگیز شده است.

بنرهای تبلیغاتی این کنسرت که توسط موسسه­ ای با مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در سطح شهر نصب گردیده منقوش به تبلیغ "خانه دوربین" یکی از فعالین اقتصادی بهائی است و این در حالی ست که بنابر فتوای تمامی مراجع عظام تقلید معامله با بهائیان و تقویت ایشان حرام می باشد.

بهائیت فرقه ای ضاله و ساخته دست استعمار گران است که همواره برای به انحراف کشاندن دین مبین اسلام و از بین بردن کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای اهداف صهیونیسم و استعمارگران قدم برداشته و از جمله آخرین اقدامات آن ها بنابر گزارش مرکز اسناد انقلاب اسلامی حرمت شکنی در روز عاشورای سال 1388 و حمایت از جریان فتنه بود.

امید است باعنایت مسئولین محترم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان علی غم جمع آوری بنرهای تبلیغاتی این کنسرت، دیگر شاهد تکرار اینگونه موارد نباشیم.

 

 

/ 1 نظر / 36 بازدید
محمدتقی

سلام مطلبت در وبلاگم نشر داده شد