با توجه به دستورات دینی که توسط علما و مراجع عظام تقلید شیعه و اهل تسنن صادر شده آیا حجت بر تمامی مسلمانان –  اعم شیعه و اهل تسنن و مسئول و غیر مسئول- تمام نشده است؟

لیست اسامی مراکز اقتصادی بهاییان در زاهدان منتشر شد

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از اویس، پس از درج خبر “فعالیت اقتصادی بهائیان در شهرستان زاهدان با استفاده از بیمه سلامت” و تماس تلفنی مدیر شرکت بیمه مذکور و اعلام عدم اطلاع از بهائی بودن برخی از فروشگاه های طرف قرارداد، خبرنگار اویس تحقیقات گسترده تری را نسبت به شناسایی فروشگاه ها و فعالین اقتصادی بهائی در زاهدان به انجام رساند که به منظور آگاهی مسئولین و شهروندان محترم اسامی فروشگاه های مزبور به اطلاع می رسد.

اعلام و شناخت مراکز اقتصادی بهائیان از آنجا ضرورت می یابد که بنابر فرموده مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) در اجوبه الاستفتائات سوال ۳۲۹ :«همه مومنین باید با حیله ها و مفاسد فرقه گمراه بهائیت مقابله نموده و از انحراف و پیوستن دیگران به آن جلوگیری کنند». همچنین ایشان در پاسخ به سوال ۳۳۱ می فرمایند:«آنها (بهائیان) نجس و دشمن دین و ایمان شما هستند. پس فرزندان عزیزم جدا از آنها بپرهیزید.»

لزوم مبارزه با فرقه ضاله بهائیت منحصر در شیعه نبوده بلکه بنا بر نظر علمای اهل تسنن نیز معامله و معاشرت مسلمانان با بهائیان حرام می باشد.

 


در ذیل گزیده ای از فتوای مراجع عظام شیعه و تعدادی از علما و مراکز علمی اهل تسنن در استان سیستان و بلوچستان خواهد آمد.

۱۲۳۵۶۸

با توجه به دستورات دینی که توسط علما و مراجع عظام تقلید شیعه و اهل تسنن صادر شده آیا حجت بر تمامی مسلمانان –  اعم شیعه و اهل تسنن و مسئول و غیر مسئول- تمام نشده است؟

آیا باز هم می توان به خرید از اعضای این فرقه ضاله و انعقاد قرار داد با این افراد بی اعتنا بود؟

و آیا کسی که بی اعتنا به فتاوا و دستورات دینی معامله و معاشرت خود را با اعضای این فرقه صهیونیستی ادامه دهد مورد عتاب الهی قرار نمی گیرد؟!

در پایان اشاره ای کوتاه به کلام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی رحمه الله می کنیم که فرمودند:

اینجانب، حسب وظیفه شرعیه، به ملت ایران و مسلمین جهان اعلام خطر می‌کنم قرآن کریم و اسلام در معرض خطر است. استقلال مملکت و اقتصاد آن در معرض قبضه صهیونیستهاست، که در ایران به حزب بهایی ظاهر شدند. و مدتی نخواهد گذشت که با این سکوت مرگبار مسلمین، تمام اقتصاد این مملکت را با تأیید عمال خود قبضه می‌کنند و ملت مسلمان را از هستی در تمام شئون ساقط می‌کنند…ملت مسلمان تا رفع این خطرها نشود، سکوت نمی‌کند. و اگر کسی سکوت کند، در پیشگاه خداوند قاهر مسئول و در این عالم محکوم به زوال است.

صحیفه نور  جلد ۱ صفحه ۱۱۰

لیست فعالان اقتصادی بهاییت در زاهدان

**اویس به دلیل جلوگیری از تبلیغ این مجموعه ها از ذکر آدرس آنها معذور است. در صورت علاقه مندی مسئولین امر اویس آماده ارائه اطلاعات تکمیلی می باشد**

عینک نیک
قصر عینک
عینک دید آذین
عینک زایس
عینک تیام
عینک چهره
عینک مرکزی
کانون عینک
عینک ممتاز
اپتیک
ارتباط رایانه
خانه دوربین
عکاسی رخدیس
عکاسی دنیای تصویر
خدمات فنی انوری
الکتریکی کوثر الکتروپیک
آسانسور شاهین سازه سفاهان
عینک نگاه
آتلیه عکس تاپ آرت
فروشگاه نیلوفر آبی
سیم پیچی رحیمی
سیم پیچی شهرام
سیم پیچی فرشید
الکتروتکنیک دانش
تعمیرات تلفن کوروش
خدمات فنی اسلامی (لوازم خانگی)
خرازی زنبق
خرازی دانش
خرازی اسلامی
پزشک زنان و زایمان
پخش روغن و فیلتر
تعمیر عینک رومینا
شرکت مهندسی بینش
الکتریکی برهان
خدمات عینک
شرکت ایمن رعد
موزائیک سازی
لوازم دوچرخه
خیاطی لامع

استدیو و آتلیه عکس­برداری شادی

 


  • دانلود کتاب | بیا اینجا
  • ساعت فلش

    کد ذکر ایام هفته