این شرکت بیمه وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران، عهده دار ارائه خدمات بیمه تکمیلی به فرهنگیان می باشد که در پایگاه اینترنتی خود نام فروشگاه های طرف قراردادش را ذکر نموده که در بین آنها نام برخی از فروشگاه های متعلق به اعضای فرقه ضاله بهائیت (عینک سازی لرد) به چشم می خورد

اسنادی راجع به فعالیت اقتصادی بهائیان در زاهدان

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از اویس؛ علی رغم فتوای تمامی علما و مراجع شیعه و اهل تسنن مبنی بر حرمت هر گونه معامله و معاشرت مسلمانان با اعضای فرقه ضاله بهائیت، شرکت بیمه آتیه سازان با برخی از فروشگاه های عینک شهرستان زاهدان به منظور ارائه خدمات به فرهنگیان قرارداد منعقد نموده است.

این شرکت بیمه وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران، عهده دار ارائه خدمات بیمه تکمیلی به فرهنگیان می باشد که در پایگاه اینترنتی خود نام فروشگاه های طرف قراردادش را ذکر نموده که در بین آنها نام برخی از فروشگاه های متعلق به اعضای فرقه ضاله بهائیت (عینک سازی لرد) به چشم می خورد.

۵

 


این در حالی است که “کانون عینک” فروشگاهی متعلق به فردی بهائی است که نام آن در پایگاه شرکت بیمه آتیه سازان قید نشده، اما مدعی است با آن شرکت قرارداد دارد.

۸۱۱۸۲۰۷۴۸_۵۱۶۵۹۸۱۲۲۲۰۷۵۴_۱۳۰۷

بنابر تحقیقات خبرنگار اویس، این فروشگاه برای جلب نظر مشتریان خود برخی از خدماتی که شامل بیمه نمی شوند و خارج از تعهدات شرکت بیمه اتیه سازان می باشد را نیز با فاکتورسازی و جعل سند انجام می دهد.

لازم به ذکر است فرقه ضاله بهائیت در راستای تحقق نیات شیطانی رژیم غاصب اسرائیل و ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صدد تصرف نبض اقتصادی کشور عزیزمان می باشد که هوشیاری مسئولین در وضع قوانین و آگاهی هموطنان عزیز و عمل به فتاوای مراجع عظام تقلید، اعضای این فرقه را در رسیدن به اهداف شوم صهیونیستی خود ناکام می گذارد.


  • دانلود کتاب | بیا اینجا
  • ساعت فلش

    کد ذکر ایام هفته