آگهی های همسریابی در خیابان این روزها به شدت رواج یافته است و رو به گسترش است.یک آگهی ازدواج جالب که در خیابان های همدان نصب شده است را مشاهده می کنید:

آگهی همسریابی


تاريخ : ۱۳٩٤/٥/٢٤ | ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ | نویسنده : امیدعلی صوفی | نظرات ()
 
 
 
 
 
هشدارنیوز:
خندوانه دیگر در دل تک تک ایرانی ها جای خود را باز کرده
است. این شوی تلویزیونی، همانند هر برنامه دیگری دارای ضعف ها و واجد انتقادات زیادی است اما به راستی، جای خندوانه در میان خانواده های ایرانی خالی بود که انصافا قوت های آن بر ضعف های آن چیره است. گروه یالثارات در اقدامی عجیب به هجمه و حمله گسترده علیه این برنامه تلویزیونی پرداخته است!
 

هشدارنیوز:  متن یادداشت سایت انصار حزب الله به شرح زیر است، قضاوت با خواننده سطور پیش رو:


متن پیش رو در برگیرنده یکی از انتقادات مکتوب نوبه‌ای یالثارات به عملکرد رسانه ملی و البته چندمین نقد این هفته نامه به برنامه «خندوانه» است؛ برنامه‌ای که این روزها از روانشناس و مداح، روحانی و دکتر، وکیل و استاندار و... سازندگان آن را با القابی چون مجاهد فی سبیل الله و مبتکر تحول‌خواه و بانی شادی در مملکت به ماتم نشسته(!) می ستایند. یالثارات بارها به عنوان یک مفروض این مسئله را طرح کرده است که دلیل پرداختن به اشکالات اساسی جاری «خندوانه» این است که سازندگان آن به دلایل نامعلومی، در یک فرایند تدریجی سعی کرده‌اند، این برنامه را با آرایه های مذهبی، تلفیق کنند.

حضور مناسبتی، روحانیون ، مداحان و... قرار دادن بیلبورد یا صاحب الزمان ادرکنی در تیتراژ پایانی این برنامه، تنها اقدامات مقدماتی و البته حرفه‌ای برای مشروعیت بخشی به محتوای خندوانه محسوب می‌شود که می‌توان بدعت‌گذار آن را «رشید پور» در آخرین برنامه مفتضح «کی شبیه کیه» دانست. او درحالی به دنبال نمایش کلوز آپ و هدفمند چهره ناموس مسلمانان از زوایای مختلف مورد انتقاد جدی هیئت نظارت بر صدا و سیما قرار گرفته بود که در قسمت پایانی برنامه با دعوت از امام جماعت یکی از مساجد اسلام شهر که ظاهرا شبیه «محسن رضایی» بود، تلاش کرد تا با بیان احادیث جهت دار و یک سویه از زبان آن روحانی، جامعه منتقد خود را افراطی و تندرو جلوه دهد.

البته مقابله به مثل خام و دیر هنگام «رشید پور» نتوانست بقای برنامه او بر آنتن سیما را ضمانت کند، اما به نظر می رسد، آن اقدام، یک ایده خوب برای کل سازندگان برنامه‌های هجو باقی گذاشت که البته «خندوانه» نیز در همان زمره قرار می گیرد.

کسانی (منظور افراد متعهد است) که از «خندوانه» دفاع می‌کنند، یا به طور بخشی این برنامه را نظاره‌گر بوده‌اند و یا آنکه در یک رودربایستی آشکار که به مناسبت دعوت آنان در برنامه بوده است به مجیز گویی «رامبد جوان» مشغول شده و جایگاه او را تا حد یک ناجی برای جامعه غم زده و نیازمند شادی بالا برده اند. حتی مداحی که «رامبد جوان» را مجاهد راه خدا خطاب کرده بود در این باره می گوید: «من حدود یک ماه پیش با ایشان تماس گرفتم و گفتم به نظر من تو مجاهدی در راه خدا(!!) من چون برنامه‌ات را کامل ندیدم نمی‌توانم راجع به همه‌اش اظهارنظر کنم...»

 ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٤/٥/۱۸ | ۸:٥٤ ‎ب.ظ | نویسنده : امیدعلی صوفی | نظرات ()
آنان در امر ازدواج آموزه هایی کاملاً مغایر با آموزه های اسلام دارند، مانند: ازدواج اجباری زن و مرد پس از مرگ یکی از زوجین ظرف ۹۰ تا ۹۵ روز، تجویز زنای محصنه و سپردن ناموس به دیگری جهت باردار شدن (در صورتی که خود چنین استعدادی نداشته باشد)، ازدواج با محارم و… نمونه ای از این آموزه هاست. بسیاری از اموری که در مورد امور جنسی و اخلاقی در بهائیت تشریع شده، نه تنها مخالف با دین اسلام است بلکه مخالف با شأن انسانی می باشد
به گزارش ادیان نیوز،آیین بهائیت که ساخته و پرداخته استعمار می باشد مسلک متضاد و ناسازگار با تعالیم دین مبین اسلام دارند. برخلاف آموزه های دین اسلام احکام جعل کرده و هیچ اعتنایی به حلال و حرامی که در دین اسلام مطرح است ندارند.


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٤/٥/۱٤ | ۱٠:٠٦ ‎ب.ظ | نویسنده : امیدعلی صوفی | نظرات ()
خبرگزاری شبستان: آبشخور اصلی بهاییت و وهابیت و تکفیری ها از یک سرچشمه ناپاک است که غفلت از هر یک، تقویت ریشه آن را در بر خواهد داشت.
 

 

سیدهادی سیدوکیلی، عضو انجمن علمی کلام حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار اندیشه خبرگزاری شبستان اظهار کرد: بهاییت از درگیری ذهنی جهان اسلام نسبت به جریان تکفیری ها، در دو مساله سود برده و سوء استفاده می کند؛ نخست از اختلاف نظر موجود در نحوه برخورد با این گروهک ها و دوم آماده بودن فضا برای رشد و تبلیغ به جهت معطوف بودن اذهان به سمت گروه های تکفیری و غفلت از بهاییت.

 

وی ادامه داد: در این راستا از آنجا که اولویت فعالیت های فرهنگی بر مساله مبارزه با جریان های تکفیری قرار گرفته است – که البته این امر به جا و برحق است اما نباید تمرکز تنها بر این مساله باشد – بهاییت از این فضای موجود سوء استفاده کرده و به صورت پنهان اهداف خود را قوی تر و راحت تر دنبال می کنند.ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٤/٥/۱٤ | ۱٠:٠٤ ‎ب.ظ | نویسنده : امیدعلی صوفی | نظرات ()

این شرکت بیمه وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران، عهده دار ارائه خدمات بیمه تکمیلی به فرهنگیان می باشد که در پایگاه اینترنتی خود نام فروشگاه های طرف قراردادش را ذکر نموده که در بین آنها نام برخی از فروشگاه های متعلق به اعضای فرقه ضاله بهائیت (عینک سازی لرد) به چشم می خورد

اسنادی راجع به فعالیت اقتصادی بهائیان در زاهدان

به گزارش زاهدان‌نیوز به نقل از اویس؛ علی رغم فتوای تمامی علما و مراجع شیعه و اهل تسنن مبنی بر حرمت هر گونه معامله و معاشرت مسلمانان با اعضای فرقه ضاله بهائیت، شرکت بیمه آتیه سازان با برخی از فروشگاه های عینک شهرستان زاهدان به منظور ارائه خدمات به فرهنگیان قرارداد منعقد نموده است.

این شرکت بیمه وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران، عهده دار ارائه خدمات بیمه تکمیلی به فرهنگیان می باشد که در پایگاه اینترنتی خود نام فروشگاه های طرف قراردادش را ذکر نموده که در بین آنها نام برخی از فروشگاه های متعلق به اعضای فرقه ضاله بهائیت (عینک سازی لرد) به چشم می خورد.

۵

 ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٤/٥/۱۳ | ۱۱:٥٠ ‎ب.ظ | نویسنده : امیدعلی صوفی | نظرات ()
  • دانلود کتاب | بیا اینجا
  • ساعت فلش

    کد ذکر ایام هفته